cesta za starým a lepším já<3

28. května 2016 v 21:51
Rozhodla jsem se že tento článek prostě napíšu. Chtěla jsem si to původně napsat jen tak pro sebe na papír, ale takhle to bude lepší a třeba tím někoho i inspiruji.

Jde o to, co udělám, nebo změním pro to, abych se znovu přibížila svému starému já a po prázdninách tak přišla do školy, zase krásná a hubená, k údivu všech ostatních a hlavně těch holek co mě pomlouvaly. Vypíšu to asi v bodech.
1. Nechám si narůst znovu dlouhé vlasy- koupím si šampón a nějaké vitaminy pro rychlejší růst, budu si dělat tzv. "inversion method"

2. Jakmile budu mít vlasy alespoň po prsa, nechám si zesvětlit konečky do blond-konečky už zesvětlené mám, nosím je tak už několik let, chci je teď ale vzít fakt do blond

3. Najdu si opět svůj minimalistický styl oblékání- jakmile budu znovu hubená, bude to možné se zase oblékat přesně podle mého gusta-ne podle toho jak v tom vypadám

4.Nespokojím se jen tak s něčím- dřív jsem nevyšla jen tak v něčem z domu..třeba jsem se bála vzít si na sebe i bílé conversky, protože jsem měla pocit, že mi dělají kratší a tlustší nohy a chodila pořád jen v černých džínách a černých kotníkových botách..to už byl sice trošku extrém, ale chci si z toho zase něco vzít. přestala jsem o
sobe tolik dbát..přestala jsem tolik řešit co si o mě myslí ostatní a z toho pramení moje nespokojenst sama se sebou..vím, že je to vlastě dobře, ale já musím řešit co si o mě ostatní myslí, protože když neřeším, všechno tak trošku pustím a pak jsem nešťastná. taková ja prostě jsem. proto od teď zase začnu více řešit zevnějšek

5. A samozřejmě hlavně znovu zhubnu- konečně jsem si uvědomila co chci..souvisí to se 4. bodem.. to nejsem já, ta co se spokojí s 60 kg, nebo spíš sama sobě nalhává že je spokojená a snaží se přehlížet to jak ve skutečnosti vypadá..chci zpět svých 54 kg, i přesto že to nejde jinou cestou, než..řekněme tvrdou. jsem šťastná, že jsem zase přehodnotila priority..na co jídlo, když můžu být radši nádherně hubená?:)))


Je to ale složitější. Na druhou stranu bych na tom ale co se týče psychiky, chtěla být jinak než v tu dobu. Chci si hlavně udržet "uvědomění". Vím, že to bude těžké, ale chci, abych se celou tu dobu co budu hubnout vnímala a až zhubnu, uvědomovat si že jsem to dokázala, a být na sebe hrdá a spokojená sama se sebou. Ne chtít pořád víc.
A taky ještě jedna věc. Vím že to pro vás možná bude vypadat že si protiřečím, ale nevím moc jak to vysvětlit. Prostě chci aby mi nezáleželo na tom co si o mně myslí ostatní. Výše se zmiňuji o opaku a zatím si taky stojím. Musím v tom totiž najít takovou rovnováhu. Aby mi na tom do určité míry záleželo a já nevycházela z domu tak jak nechci vypadat, ale na druhou stranu, abych tím nebyla mocc posedlá, a dokázala neřešit, že prostě "není člověk ten, co by se zavděčil lidem všem". Doufám, že mě alespoň trochu chápete.

To je pro zatím vše, pokud mě ještě něco napadne, tak tento članek trošku updatuji:)

Na závěr troška inspirace, z různých soudků. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alia Alia | Web | 28. května 2016 v 22:07 | Reagovat

Skvělý blog :) pokud chceš budu rada kdyz se na můj blog podíváš :)

2 Vivian. Vivian. | 29. května 2016 v 12:50 | Reagovat

Ten 4. bod! Taky jsem o sebe přestala tak pečovat, když jsem hodně přibrala, protože jsem si pořád říkala, že to stejně nemá cenu a i tak budu tlusté prase. Že to nic nezmění.

Určitě z tebe na konci prázdnin (a nejspíš ještě dřív :-) bude kočka (doufám, že ze mě taky :-D)! Najít tu rovnováhu, o které píšeš v poslední odstavci je těžké. Člověk se nesmí bát stát si za svým, i když se to ostatním nelíbí. Ty to určitě zvládneš :-)

3 Effy Effy | E-mail | Web | 29. května 2016 v 17:57 | Reagovat

Já ti rozumím, jak to myslíš, mám to totiž uplně stejně :D Je vážně těžké si udržet tu rovnováhu, ale věřím, že to dokážeš :) Strašně moc ti přeju, aby se ti dařilo ♥

4 Chiara Chiara | E-mail | Web | 29. května 2016 v 22:22 | Reagovat

Máš to úžasně vymyšlené <3 tak Ti přeji,ať Ti to vše co nejdříve výjde ;)

5 Saddope Saddope | Web | 29. května 2016 v 23:42 | Reagovat

Máš hezký plán.. Snad ti to vyjde, budu ti moc držet palečky! :) 4. bod je přesný..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama