more tough? yep

8. května 2016 v 22:11
Tak jsem trošku přemýšlela a rozhodla se že nastolím tvrdší režim. Musím to teď rozjet naplno, když jsem tak hezky začala.
Dneska mám úplně nafouklé břicho a to jsem skoro nic nesnědla..Takže..

Musím pít víc vody. Taky se mi moc, moc líbí pravidlo, které si nastavila Effy, že když si bude sama chystat jídlo, nesmí přesáhnout 1000 kJ, já si to asi snížím na 850 kJ, nevím proč, to číslo se mi prostě líbí:D A můj denní příjem nepřesáhne 2000 kJ. Tečka. A taky se musím konečně začít víc hýbat, kašlu na to jeslti budu mít sílu nebo ne, prostě ji v sobě najdu, musím. Taky jakkýkoliv kafe vypiju, k němu vypiju taky stejný množství vody a mimo to ještě tak minimálně 1800 ml. Alkohol příležitostně, zase si ho nechci úplně zakazovat a pak na akcích pít vodu. Teď to prostě povalí holky:D Musí.:)
Hodně štěstí, energie a odvahy jak sobě tak i vám zlatíčka moje, držte se<3

Funny Faces Tumblr Girls
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Effy Effy | E-mail | Web | 8. května 2016 v 23:53 | Reagovat

Snad se ti bude dařit to dodržovat, ono to jde, když si to člověk třeba i předem rozplánuje a nejí v pomatenosti, jako dnes já :D Jinak přítel ví, že mám blog, ačkoli přesně netuší, o čem je a slíbil mi, že po tom ani pátrat nebude - věřím mu. Že hubnu taky ví, zatím toto přechází a komentuje jen mou postavu, že už by stačilo, ale nijak mi do toho nezasahuje. Co se týče pro-ana, já sama bych se tak asi neoznačila, ačkoli se k tomu některé dny dost přikláním. Můj původní záměr byl jít do toho zdravě, což tak cítím pořád, rozhodně neplánuji hladovky, diety a podobně, ale vím, že tou plně zdravou cestou do léta nebudu taková, jaká chci být, takže jsem na sebe přísnější. Až (pokud) se ale na mou váhu dostanu, zvolním a už budu jen udržovat, pokud nad tím stále budu mít kontrolu. Znám rizika a znám to, že sklouznout špatným směrem může kterákoli z nás, tak uvidíme no :)

2 She Came Naked She Came Naked | Web | 9. května 2016 v 8:05 | Reagovat

Také jsem si řekla, že se musím konečně zase opřít do cvičení. Zrovna dneska jdu do fitka a dám si tam pořádně do těla :)

Myslím, že 2 000 kJ na den je opravdu velmi málo a sama za sebe musím říct, že s takovou bych brzy selhala, protože bych to nevydržela. Možná, kdybys na to šla postupně, bylo by to jistější a méně rizikové :) Vím, ale, že všechny teď před létem pospícháme a naprosto chápu, že se ti nechce jít na hubnutí postupně. Ani mně ne :D

Tvrdší režim začíná i mně. Dnes si chystám sepsat svá pravidla. Možná na sebe nebudu tak přísná co se týče kalorií, ale v jiných směrech na sebe musím být tvrdší. Jsem zvědavá, jak nám to oběma půjde :)

Co se týče komentování na mém blogu, vím, že na bloggeru je to složitější a bohužel s tím nic nenadělám. Snad to nikoho neodradí od čtení mých článků :)

3 Vivian. Vivian. | Web | 9. května 2016 v 9:32 | Reagovat

Povalí :-) Taky jsem si řekla, že se musím začít víc snažit, ale tento týden moc slavné nebude :-(

4 effy. effy. | Web | 9. května 2016 v 20:22 | Reagovat

Učitě je dobré mít nastavený nějaká pravidla. Já sama zatím žádná nemám, ale plánuju je, ale vím, že to pro mě nebude moct lehké je dodržovat :D Taky si v pátek alkohol neodpustím a neplánuju to, ale ono je to pak složitější, protože já když se před pitím pořádně nenajím, tak to pak můj žaludek nezvládá. Dřžim ti palce s těma pravidlama :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama