Červen 2016

it's time to say goodbye..

6. června 2016 v 21:38
..but to say hello to something new and different!
Ahoj kočky! Doufám že se vám daří. Už déle jsem se neozvala a má to taky svůj důvod. Končím tady.
Definitivně jsem se rozhodla přestat s tímto vším, protože to vede pořád k tomu jednomu a tomu samému a jsem prostě v bludém kruhu. Z tohoto kruhu moc cest neexistuje a já se rozhodla pro jednu, o které si myslím že skutečně bude fungovat. Rozhodla jsem se jít radikálně přejít na plant based stravu. Zaměrně nezmiňuju název veganství, sama to nemám ráda, protože jsou jisté skupiny tak striktních veganů, že už by se tomu dalo říkat sekta. Navíc nedělám to ani tolik z etických důvodů (i když taky trošku), jak spíše kvůli sobě. Nechci nikomu vnucovat takové ty "veganské" názory, znáte to.

Mám pocit, že to teď má prostě takhle být, a hlavně, cítím se podobně jako když jsem začínala s paleem, takže rozhodně to je správné. Uvědomila jsem si že nabrané kilogramy prostě nezhubnu rychle a hladověním, musí to jít pomalu a zdravě. Abych se vyhla svým přejídacím záchvatům, budu si asi dopřávat veganské raw dezerty.

Přemýšlím teď spíš co s blogem. Mám ho smazat, nebo ho nechat volně přístupný, co myslíte?

Tímto se chci omluvit všem se kterými jsem spřátelená. Věřím v to že vy to zvládnete, jste silné holky a jsem moc ráda, že jsem vás, alespoň takto virtuálně poznala. Doufám, že budete dělat jen správná rozhodnutí a hlavně- mějte rády samy sebe! Nebuďte k sobě tak kruté. Nezapomínejte to dělat z lásky k sobě, ne z nenávisti.

1/6/16

1. června 2016 v 9:00
Tak už je červen..Jak nám to rychle utíká, zas je skoro půlka roku za námi. ..a druhá před námi-snad lepší. :)
Dneska jsem se probudila, nebo spíš mamka mě prrobudila, s tím, jestli jsem nezaspala, v 8:15!! No, vyletěla jsem z postele, ale pak jsem si uvědomila, že už je jedno jestli příjdu o jednu hodinu,nebo 2 později, tak jsem ssi všecho udělala v klidu a ještě píšu vám:) Probudila jsem se hrozně slabá, ale fakt hrozně. Tak jsem si dala vydatnější snídani a udělala kafe a snad to přejde.

Večer jdu na nové nehty, tak se těším, už mám ty staré dost odrostlé a to je mám sotva 3 týdny.. Taky vám to někomu, kdo máte gelové odrůstají taky rychle?

30/5/16

snídaně- 1/3 tofu + 2 menší mrkve (500 kJ)
svačina-kafe 2v1 (200 kJ)
oběd- 1/3 tofu +rajčata (450 kJ)
svačina-frappe (300 kJ)
večeře-nic

celkem- 1450 kJ
pohyb-chůze


1/6/16

snídaně- 100 g bílého jogurtu, chia, karob, kokos, kousíček jablka (750 kJ)
svačina- nic
oběd- bílý jogurt? (300 kJ)
svačina-ledová káva? (300 kJ)
večeře- rajčata? (200 kJ)

celkem-1550 kJ
pohyb- 30 min na rotopedu, 15 min posilováni