Srpen 2016

18.8.2016

18. srpna 2016 v 15:18
Ahojte kočky moje!
Vím, dlouho jsem se neozvala. Měla jsem nějaký špatný týden. Začaly se mi vracet zpět moje staré návyky. Měla jsem pocit, že si ani nezasloužím sem napsat, že mezi vás už nepatřím, takové hnusné nenažrané prase. Nevím co se stalo, ale začala jsem se najednou cpát, skoro jako dřív. Byla jsem zase tak nešťastná. Naštěstí jsem sebrala všechny síly a už se zase daří. Potřebuji vaši podporu.

Zatím teď jím tak, jakože skoro nic, ale plánuji za pár dnů až se trochu vzpamatuju dietu, kterou jsem si vymyslela a myslím si že je docela lehko zvladatelná a mohla by mít opravdu luxusní výsledky za krátkou dobu. Ještě musím doladit pár detailů. Chcete, abych se potom s vámi podělila?:)

17.8.2016
snídaně- nic
svačina- nic
oběd- nic
svačina- nic
večeře- nic


9.8.2016

9. srpna 2016 v 15:55
Ahoj holky. Přisuzuju to prázdninám, ale návštěvnost je teď zoufale nízká, proto jsem se rozhodla že případné články s tipy na hubnutí atd napíšu až třeba v září:)

V neděli se mi stala taková nehoda. Naplánovala jsem si celodenní hladovku a protože v neděli jíme společně a je to v podstatě povinné a ještě u nás byla návštěva na grilovaní, věděla jsem že bych se jídlu nevyhla. A tak jsem se rozhodla simulovat střevní chřipku. Zafungovalo to a tak jsem celý den ležela a tím pádem nemusela jíst. No jo. Jenže byla jsem zrovna asi v nějakém špatném rozpoložení a večer na mě přišly šílené, ale naprosto šílené chutě. Naši zrovna dole nebyli, já doslova slítla schody a vrhla se bez přemýšlení na ledničku. Cpala jsem do sebe jedno jídlo přes druhé a ještě to zapíjela džusem. A to jsem si teda hodně uškodila. Skrz to, jak mám teď díky tomu že minimálně jím stažený žaludek jsem toho jídla ani nepotřebovala tolik k tomu abych skončila s takovou bolestí žaludku že jsem se ani nemohla pohnout a usínala v šílených bolestech. Byla jsem na sebe naštvaná to né že né. Ale byl to záchvatový přežer po strašně dlouhé době, asi tak po 2 měsících. Mám z toho vlastně v podstatě velkou radost. Ano, jedla jsem třeba některé dny víc, ale byly to spíš takové cheaty, takový záchvat už jsem fakt neměla ani nepamatuji. Takže jsem ve výsledku vlastně nadšená, mělo mi to asi připomenout ty sračky ve kterých jsem celé jaro byla a ukázat mi, že není samozřejmost, že jsem z toho venku. Takže tak:))

6.8.2016
snídaně- 100 g melounu
svačina-nic
oběd-100 g melounu, 25 g balkánu
svačina-nic
večeře- nic

7.8.2016
snídaně- nic
svačina-nic
oběd-nic
svačina-nic
večeře- hmmm..:D kus grilovaného masa, půlka grilovaného hermelínu, rizoto, asi 3 tortilly, tabulka mléčné čokolády, mozzarela, rajčata, krajíc chleba s nuttelou, kus marcipánu, džus (to je asi všechno, hah:D)

8.8.2016
snídaně-nic
svačina-nic
oběd-nic
svačina-nic
večeře-nic

9.8.2016
snídaně-nic
svačina-nic
oběd-100 g rajčat, 140 g okurky, 60 g balkánu
svačina-nic
večeře?


6.8.2016

6. srpna 2016 v 0:46
Ahoj, ahoj! Tak jsem se vám vrátila:D Do konce prázdnin už žádnou delší dovolenou neplánuju, takže už bych konečně měla psát pravidelně. Dokonce jsem dneska přemýšlela, že bych mohla blog posunout zase o level výš a mimo deníčkové a jídelníčkové články mohla občas napsat i něco jiného, můžete mi klidně psát, co byste si přály:) Pro začátek jsem si říkala, že bych napsala článek s tipy pro hubnutí, tipy pomocí kterých zvládam hladovky, chutě na jídlo a tak. Měly byste zájem?:)

Jinak už jsem to dneska nemohla vydržet a tak jsem po tom obrovském množství jídle v Polsku a čtvrtečním takovém cheat dnu s obavami stoupla na váhu. No, obavy byly zbytečné!:) Překvapilo mě krásne čísílko 65,5! A to to ani nebylo ráno..Takže já jsem moc, moc šťastná a spokojená a jedeme dál:)

5.8.2016
snídaně-nic
svačina-nic
oběd-nic
svačina-nic
večeře-nic

mimo- 2x malé latte, 1x větší ledové latte


2.8.2016

2. srpna 2016 v 22:48
Ahoj holky, sotva jsem přijela, zase odjíždím:D Ale tentokrát jen do pátku, takže v pátek vám rozhodně napíšu. Doufám že co se týče jídla bude vše ok, mám připravenou svou už klasickou výmluvu že mám střevní problémy:D To vyzkoušejte- fakt to funguje, nikdo do vás pak nic cpát nebude!:D

2.8.2016
snídaně- ledové latte
svačina-nic
oběd-2 rajčata, asi 3 větší nakládané okurky, trošička květáku s vajíčkem
svačina-nic
večeře-nic
A Bomber Jacket, a White T-Shirt, and Black Jeans

i wasn't really gone, but i am back!

1. srpna 2016 v 21:18
Ahooj!
Jsem tu zpět! I přesto že jsem vás neopustila:D Prostě budu koněčně zase psát.
Byla jsem teď 2 týdny v Polsku, na WYD. 1.týden byl předprogram a tam jsme bydleli v rodinách. Nebudu to nijak rozvádět, jen napíšu že tam se dieta prostě nedala držet. Cpali tam do nás jídlo horem dolem a když jsme si nedali, už si stěžovali jak nám to nechutná a vytáhli něco dalšího:D No, asi jsem tam nabrala snad všechno zpět, ale v 2. týdnu už v Krakově, jsem to snad zase zhubla, tam už jsem se mohla vrátit do režimu. Dneska jsem přijela a díky bohu nevypadám úplně jako prase:D Teďka pěkně zamakám:))
Jídelníčky si bohužel nepamatuju, tak alespoň včerejšek a dnešek.

31.7.2016
snídaně-jablko
oběd-rýžové chlebíčky
svačina-rýžové chlebíčky
večeře-salát ze zelí

1.8.2016
snídaně-pár kousků zelí
oběd-nic
večeře-latte

Pinterest @natalijatomazin: